O nás

Emócia – Disciplína – Kvalita

     Žijeme v dobe, ktorá nás neustále núti pozerať vpred, nezastavovať sa, zrýchliť tempo. My dospelí sa s tým dokážeme vyrovnať, ale čo naše deti? Sedavý spôsob života, málo pohybu, nevyvážená strava či problémy s komunikáciou. Nedovoľme, aby im táto doba zobrala to najdôležitejšie a najhodnotnejšie čo máme. Čas a zdravie. Nikto síce nevie koľko času dostal, no to ako s ním naloží, môže mať veľký dopad na jeho zdravie. Doprajme našim deťom to, čo bolo v našom detstve samozrejmosťou – POHYB!

Zakladatelia

z ľava Ing. Jozef Rejdovian a Mgr. Michal Spišiak

     Ako aktívni športovci, profesionálni futbalisti či kvalifikovaní tréneri sme sa rozhodli, že naše skúsenosti a poznatky chceme ďalej odovzdávať mladším generáciám. A to bol jeden z najdôležitejších dôvodov, ktorý nás podnietil  k založeniu akadémie – Compass Accademy.

     Za hlavné piliére našej akadémie považujeme futbal a všeobecnú pohybovú prípravu, ktorá je tiež základom a odrazovým mostíkom pre všetky športy. Komplexným, zdokonaľovacím tréningom kladieme dôraz na správne pohybové vzorce, budujeme u detí pozitívny  vzťah k športu, či tímovú spoluprácu. Snažíme sa, aby pochopili, že pohyb ich bude sprevádzať celý život, a to bez ohľadu na to, či sa stanú profesionálnymi športovcami, alebo budú športovať len pre zábavu. V oboch prípadoch môžu predísť, resp. znížiť riziko, často krát zbytočných zranení. Pravidelná pohybová aktivita u detí, má okrem mnoho samozrejmých pozitív, aj výrazný vplyv na ich kognitívne schopnosti (pamäť, pozornosť, reč, rýchlosť myslenia a pod.).

     Medzi ďalšie piliére  akadémie patrí zostavenie jedálnička na mieru a kondičné tréningové jednotky pre dospelých. Chcete aby sme sa Vám, alebo  vašim deťom venovali individuálne? Prajete si, aby sa vaše dieťa naučilo pracovať v kolektíve? Spoločne určite nájdeme správne riešenie. Preto nás neváhajte kontaktovať a staňte sa súčasťou našej akadémie!

Pomôžte deťom objaviť s nami športové zážitky a podporte nás

Vážime si, že aj Vám záleží na mládeži a podporujete šport na Slovensku. Vašu pomoc potrebujeme pri skvalitňovaní športových pomôcok či zlepšovaní športového areálu. Spoločne dokážeme viac.

Adresa:

Compass Academy

Stredná 70

976 45  Osrblie

Podporiť nás môžete aj vy dobrovoľným príspevkom na uvedený bankový účet:

IBAN: SK7183300000002001824772

IČO: 53050223

Email: info@compassacademy.sk

 

 

Logo_Compass_Academy

Compass Academy

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Zdieľaj!