Milí partneri, kolegovia, známi,

prajeme Vám ešte raz všetko dobré v novom roku. Nech sa Vám každým dňom čoraz viac darí a v zdraví nech prežijete každý deň. S novým rokom prichádza aj čas venovania 2% z daní. Budeme veľmi radi, ak ich venujete práve nášmu združeniu.

V roku 2019 sme sa rozhodli, že naše skúsenosti a poznatky chceme ďalej odovzdávať. Záleží nám na ďalších generáciách mladých športovcov. Chceme byť naďalej súčasťou ich cesty k športovému úspechu. Je pre nás výzvou a zároveň radosťou posúvať ich hranice každým jedným tréningom. Za hlavné piliére našej akadémie tiež považujeme futbal a všeobecnú pohybovú prípravu, ktorá je základom a odrazovým mostíkom pre všetky športy. Komplexným, zdokonaľovacím tréningom kladieme dôraz na správne pohybové vzorce, budujeme u detí pozitívny vzťah k športu, či tímovú spoluprácu. Snažíme sa, aby pochopili, že pohyb ich bude sprevádzať celý život, a to bez ohľadu na to, či sa stanú profesionálnymi športovcami, alebo budú športovať len pre zábavu.

V roku 2024 pripravujeme pre Vás rôzne nové projekty, kempy a pri našich tréningoch budeme naďalej dbať na každý detail. Venovaním 2% z Vašich daní nám môžete pri práci s mládežou veľmi pomôcť, preto Vás prosíme o podporu. Aj vďaka Vám budeme schopní zabezpečiť naďalej kvalitu a ideálne podmienky na rozvíjanie talentu hráčov Compass Football academy.

Ďakujeme za podporu

h

Stiahnuť tlačivo

Logo_Compass_Academy

Compass Academy

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Zdieľaj!